| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | ΜΧ01 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 17 -19.3 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Voltage | DC12V |
| Feature | Modern Compact |
| Power | 10W |
| Coverage | 500 cubic meters |
| Color | Black/White |
| Material | Plastic |
| Application | Modern Residential Spaces, Hotel Guest Rooms, Corridors, and Washrooms |
| Gross Weight | 0.9kg |