| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | MY01 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 17 -19.3 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 300個/日 |
| Voltage | DC12V |
| Feature | Modern Compact |
| Power | 10W |
| Coverage | 500 cubic meters |
| Color | Black/White |
| Material | Plastic |
| Application | Modern Residential Spaces, Hotel Guest Rooms, Corridors, and Washrooms |
| Gross Weight | 0.9kg |