| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | MY01 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 17 -19.3 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
| Voltage | DC12V |
| Feature | Modern Compact |
| Power | 10W |
| Coverage | 500 cubic meters |
| Color | Black/White |
| Material | Plastic |
| Application | Modern Residential Spaces, Hotel Guest Rooms, Corridors, and Washrooms |
| Gross Weight | 0.9kg |