| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | MY01 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 17 -19.3 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Napięcie | DC12V |
| Cecha | Nowoczesny Kompaktowy |
| Moc | 10W |
| Zasięg | 500 metrów sześciennych |
| Kolor | Czarny/Biały |
| Materiał | Plastik |
| Zastosowanie | Nowoczesne Przestrzenie Mieszkalne, Pokoje Hotelowe, Korytarze i Łazienki |
| Waga Brutto | 0.9kg |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje