| ब्रांड नाम: | MGSCENT |
| मॉडल संख्या: | MY01 |
| एमओक्यू: | 1 टुकड़ा |
| कीमत: | USD 17 -19.3 |
| भुगतान की शर्तें: | टी/टी, वेस्टर्न यूनियन |
| आपूर्ति करने की क्षमता: | 300 पीसी/दिन |
| Voltage | DC12V |
| Feature | Modern Compact |
| Power | 10W |
| Coverage | 500 cubic meters |
| Color | Black/White |
| Material | Plastic |
| Application | Modern Residential Spaces, Hotel Guest Rooms, Corridors, and Washrooms |
| Gross Weight | 0.9kg |