| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | MY01 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 17 -19.3 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs/day |
| Voltage | DC12V |
| Feature | Modern Compact |
| Power | 10W |
| Coverage | 500 cubic meters |
| Color | Black/White |
| Material | Plastic |
| Application | Modern Residential Spaces, Hotel Guest Rooms, Corridors, and Washrooms |
| Gross Weight | 0.9kg |