| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | BL500 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 80-100 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Τετάρτη | AC220V |
| Επίπεδο θορύβου | < 35dba |
| Πετρελαϊκή ικανότητα | 1400 ml |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δύναμη | 26W |
| Περιοχή κάλυψης | 5000 κυβικά μέτρα |
| Ειδικότητα | Στάσιμο στο πάτωμα |
| Υλικό | Σίδηρο |