| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | BL500 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 80-100 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
| Voltaj | AC220V |
| Gürültü Seviyesi | <35dba |
| Yağ Kapasitesi | 1400ml |
| Renk | Siyah |
| Güç | 26W |
| Kapsama Alanı | 5000cbm |
| Özellik | Zemin Tipi |
| Malzeme | Demir |