| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | BL500 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 80-100 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در روز |
| Voltage | AC220V |
| Noise Level | <35dba |
| Oil Capacity | 1400ml |
| Color | Black |
| Power | 26W |
| Coverage Area | 5000cbm |
| Feature | Floor-Standing |
| Material | Iron |