| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | BL500 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 80-100 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Spanning | AC220V |
| Vermogen | 26W |
| Dekking | 5000 kubieke meter |
| Etherische Olie Capaciteit | 1400ml |
| Geluidsniveau | <35 dBA |
| Beschikbare Kleuren | Wit / Zwart |
| Materiaal | IJzer |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies