| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | BL500 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 80-100 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
| Voltaj | AC220V |
| Güç | 26W |
| Kapsama Alanı | 5000 metreküp |
| Uçucu Yağ Kapasitesi | 1400ml |
| Gürültü Seviyesi | <35 dBA |
| Mevcut Renkler | Beyaz / Siyah |
| Malzeme | Demir |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar