| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | BL500 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 80-100 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Napięcie | AC220V |
| Moc | 26W |
| Obszar zasięgu | 5000 metrów sześciennych |
| Pojemność olejków eterycznych | 1400ml |
| Poziom hałasu | <35 dBA |
| Dostępne kolory | Biały / Czarny |
| Materiał | Żelazo |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje