| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | BL500 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 80-100 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Τάση | AC220V |
| Ισχύς | 26W |
| Χώρος Κάλυψης | 5000 κυβικά μέτρα |
| Χωρητικότητα Αιθέριου Ελαίου | 1400ml |
| Επίπεδο Θορύβου | <35 dBA |
| Διαθέσιμα Χρώματα | Λευκό / Μαύρο |
| Υλικό | Σίδηρος |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές