| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | BL500 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 80-100 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 100pcs/day |
| Voltage | AC220V |
| Power | 26W |
| Coverage Area | 5000 cubic meters |
| Essential Oil Capacity | 1400ml |
| Noise Level | <35 dBA |
| Available Colors | White / Black |
| Material | Iron |