| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | A500 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 64 - 72 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Batterij | 10400mAh lithiumbatterij |
|---|---|
| Bedieningsmethode | Bluetooth APP & Aanraaktoetsen |
| Bedrijfsruis | ≤ 38 decibel |
| Etherische oliecapaciteit | 110 ml |
| Ingangsspanning/Vermogen | Type-C 5V-2A / 6.0W |
| Beschikbare Kleuren | Zwart, Zilver |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies