| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | A500 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 64 - 72 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Akumulator | Akumulator litowy o pojemności 10400 mAh |
|---|---|
| Metoda kontroli | Bluetooth APP i przyciski dotykowe |
| Hałas roboczy | ≤ 38 decybeli |
| Pojemność oleju eterycznego | 110 ml |
| Napięcie wejściowe/moc | Typ C 5V-2A / 6.0W |
| Dostępne kolory | Czarny, srebrny |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje