| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | A500 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 64 - 72 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Akü | 10400mAh lityum pil |
|---|---|
| Kontrol Yöntemi | Bluetooth APP ve Dokunma Düğmeleri |
| Çalışma gürültüsü | ≤ 38 desibel |
| Esanslı Yağ Kapasitesi | 110 ml |
| Giriş Voltajı/ Gücü | C tipi 5V-2A / 6.0W |
| Kullanılabilir Renkler | Siyah, Gümüş |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar