| Nama merek: | MGSCENT |
| Nomor Model: | A500 |
| MOQ: | 1 buah |
| Harga: | USD 64 - 72 |
| Ketentuan Pembayaran: | T/T, Western Union |
| Kemampuan Penyediaan: | 300 buah/hari |
| Battery | 10400mAh lithium battery |
|---|---|
| Control Method | Bluetooth APP & Touch Buttons |
| Operating Noise | ≤ 38 decibels |
| Essential Oil Capacity | 110ml |
| Input Voltage/Power | Type-C 5V-2A / 6.0W |
| Available Colors | Black, Silver |