| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | Α500 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 64 - 72 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Η μπαταρία. | Η μπαταρία λιθίου 10400mAh |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | Bluetooth APP και κουμπιά αφής |
| Θόρυβος λειτουργίας | ≤ 38 ντεσιμπέλ |
| Δυναμικότητα για αιθέρια έλαια | 110 ml |
| Εισαγωγική τάση/δύναμη | Τύπος C 5V-2A / 6.0W |
| Διαθέσιμα χρώματα | Μαύρο, Ασημένιο |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές