| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | A500 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 64 - 72 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
| Battery | 10400mAh lithium battery |
|---|---|
| Control Method | Bluetooth APP & Touch Buttons |
| Operating Noise | ≤ 38 decibels |
| Essential Oil Capacity | 110ml |
| Input Voltage/Power | Type-C 5V-2A / 6.0W |
| Available Colors | Black, Silver |