| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | C50 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 18 - 20.3 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τεμ |
| Τετάρτη | DC5V |
| Δύναμη | 1.5W |
| Ασύρματα | < 14dba |
| Περίοδος εργασίας | 60 ώρες |
| Πετρελαϊκή ικανότητα | 15 ml |
| Μέγιστη κατανάλωση πετρελαίου | 00,15 ml/ώρα |
| Εφαρμόσιμα σενάρια | Σπίτια |
| Υλικό | Άλλες χημικές ενώσεις |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές