| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | C50 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 18 - 20.3 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet |
| Voltaj | DC5V |
| Güç | 1.5W |
| Gürültü | <14dba |
| Çalışma süresi | 60 saat |
| Petrol Kapasitesi | 15 ml |
| Maksimum Yağ Tüketimi | 0.15 ml/saat |
| Uygulanabilir Senaryolar | Evler |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar