| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | C50 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 18 - 20.3 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stuks |
| Spanning | DC5V |
| Vermogen | 1.5W |
| Geluidsniveau | <14dba |
| Gebruiksduur | 60 uur |
| Oliecapaciteit | 15ml |
| Maximale olieverbruik | 0.15ml/u |
| Toepasselijke scenario's | Huizen |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies