| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | MY01 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 17 -19.3 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stks/dag |
| Oliecapaciteit | 130ml |
| Kleuropties | Zwart/Wit |
| Stroomverbruik | 10W |
| Materiaal | Kunststof |
| Montagetype | Wandmontage |
| Toepassingen | Hotels en Huizen |
| Afmetingen | 175 * 150 * 74mm |
| Brutogewicht | 0.9kg |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies