| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | MY01 |
| MOQ: | 1個 |
| 価格: | USD 17 -19.3 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 300個/日 |
| Oil Capacity | 130ml |
| Color Options | Black/White |
| Power Consumption | 10W |
| Material | Plastic |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Applications | Hotels and Homes |
| Dimensions | 175 * 150 * 74mm |
| Gross Weight | 0.9kg |