| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | MY01 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 17 -19.3 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 300pcs/day |
| Oil Capacity | 130ml |
| Color Options | Black/White |
| Power Consumption | 10W |
| Material | Plastic |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Applications | Hotels and Homes |
| Dimensions | 175 * 150 * 74mm |
| Gross Weight | 0.9kg |