| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | MY01 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 17 -19.3 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet/gün |
| Petrol Kapasitesi | 130 ml |
| Renk Seçenekleri | Siyah/Beyaz |
| Güç tüketimi | 10W |
| Malzeme | Plastik |
| Montaj Tipi | Duvara monte edilmiş |
| Başvurular | Oteller ve Evler |
| Boyutları | 175 * 150 * 74mm |
| Brüt Ağırlık | 0.9kg |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar