| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | MY01 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 17 -19.3 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 300szt/dzień |
| Pojemność oleju | 130ml |
| Opcje kolorystyczne | Czarny/Biały |
| Pobór mocy | 10W |
| Materiał | Plastik |
| Typ montażu | Montowany na ścianie |
| Zastosowania | Hotele i domy |
| Wymiary | 175 * 150 * 74mm |
| Waga brutto | 0.9kg |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje