| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | ΜΧ01 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 17 -19.3 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 300 τμχ/ημέρα |
| Πετρελαϊκή ικανότητα | 130 ml |
| Επιλογές χρώματος | Μαύρο/Λευκό |
| Κατανάλωση ενέργειας | 10W |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Τύπος στερέωσης | Εγκαταστάθηκε στον τοίχο |
| Εφαρμογές | Ξενοδοχεία και Σπίτια |
| Μέγεθος | 175 * 150 * 74mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 00,9 κιλά |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές