| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | MY01 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 17 -19.3 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد در روز |
| Oil Capacity | 130ml |
| Color Options | Black/White |
| Power Consumption | 10W |
| Material | Plastic |
| Mounting Type | Wall Mounted |
| Applications | Hotels and Homes |
| Dimensions | 175 * 150 * 74mm |
| Gross Weight | 0.9kg |