| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | C50 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 18 - 20.3 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 300 stuks |
| Spanning | DC5V |
| Kracht | 1.5W |
| Geluid | < 14dba |
| Dekking | 100cbm |
| Kenmerken | Dubbelgebruik |
| Maximaal olieverbruik | 0.15 ml/uur |
| Toepassing | Auto's, huizen en kantoren |
| Technologie | Diffusie door koude lucht |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies