| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | C50 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 18 - 20.3 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 300 عدد |
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise | <14dba |
| Coverage | 100cbm |
| Features | Dual Use |
| Max Oil Consumption | 0.15ml/h |
| Application | Cars, Homes, and Offices |
| Technology | Cold-air diffusion |