| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | C50 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 18 - 20.3 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 300 adet |
| Voltaj | DC5V |
| Güç | 1.5W |
| Gürültü | <14dba |
| Kapsama Alanı | 100cbm |
| Özellikler | Çift Kullanım |
| Maksimum Yağ Tüketimi | 0.15ml/saat |
| Uygulama | Arabalar, Evler ve Ofisler |
| Teknoloji | Soğuk hava difüzyonu |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar