| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | BL500 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 80-100 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Τάση | AC220V |
| Θόρυβος | <35dba |
| Χωρητικότητα λαδιού | 1400ml |
| Χρώμα | Λευκό / Μαύρο |
| Ισχύς | 26W |
| Κάλυψη | 5000cbm |
| Εφαρμογή | Ξενοδοχείο / KTV / Εμπορικό Κέντρο |
| Υλικό | Μέταλλο |