| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | BL500 |
| MOQ: | 1pcs |
| Price: | USD 80-100 |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 100pcs/day |
| Voltage | AC220V |
| Noise | <35dba |
| Oil capacity | 1400ml |
| Color | White / Black |
| Power | 26W |
| Coverage | 5000cbm |
| Application | Hotel / KTV / Shopping Mall |
| Material | Metal |