| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | BL500 |
| MOQ: | 1 stks |
| Prijs: | USD 80-100 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Spanning | AC220V |
| Geluid | < 35dba |
| Oliecapaciteit | 1400 ml |
| Kleur | Wit / Zwart |
| Kracht | 26W |
| Dekking | 5000cbm |
| Toepassing | Hotel / KTV / Winkelcentrum |
| Materiaal | Metalen |