| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | BL500 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 80-100 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| napięcie | AC220V |
| Hałas | < 35dba |
| Pojemność naftowa | 1400 ml |
| Kolor | Biały / Czarny |
| Władza | 26W |
| Obejście | 5000 kwadratów |
| Zastosowanie | Hotel / KTV / Centrum handlowe |
| Materiał | Metal |