| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | GL5000 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Τιμή: | USD 80.4 - 90 |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Ισχύς | 26W |
|---|---|
| Τάση | AC220V |
| Χωρητικότητα Λαδιού | 1000ml / 5000ml |
| Μέθοδος Ελέγχου | Bluetooth |
| Βάρος Συσκευής | 6.4KG |
| Τεχνολογία | Διάχυση ψυχρού αέρα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Σίδηρος |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές