| نام تجاری: | MGSCENT |
| شماره مدل: | GL5000 |
| مقدار تولیدی: | 1 عدد |
| قیمت: | USD 80.4 - 90 |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
| توانایی عرضه: | 100 عدد در روز |
| Power | 26W |
|---|---|
| Voltage | AC220V |
| Oil Capacity | 1000ml / 5000ml |
| Control Method | Bluetooth |
| Device Weight | 6.4KG |
| Technology | Cold-air diffusion |
| Color | Black |
| Material | Iron |