| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | GL5000 |
| Adedi: | 1 adet |
| Fiyat: | USD 80.4 - 90 |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
| Güç | 26W |
|---|---|
| Voltaj | AC220V |
| Petrol Kapasitesi | 1000 ml / 5000 ml |
| Kontrol Yöntemi | Bluetooth |
| Cihaz Ağırlığı | 6.4KG |
| Teknoloji | Soğuk hava difüzyonu |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Demir |
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar