| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | GL5000 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | USD 80.4 - 90 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Władza | 26W |
|---|---|
| napięcie | AC220V |
| Pojemność naftowa | 1000 ml / 5000 ml |
| Metoda kontroli | Bluetooth |
| Waga urządzenia | 60,4 kg |
| Technologia | Dyfuzja zimnego powietrza |
| Kolor | Czarne |
| Materiał | Żelazo |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje