| Nome da marca: | MGSCENT |
| Número do modelo: | AM01 |
| MOQ: | 1 unidade |
| Condições de pagamento: | T/T, União Ocidental |
| Capacidade de abastecimento: | 100 unidades/dia |
| Speakers | Dual 4Ω, 2W High-Fidelity |
|---|---|
| Battery | 3000mAh Lithium |
| Size (cm) | 18 * 8.5 * 16.6 |
| Materials | Black Sandalwood & African Mahogany |
| Storage | TF Card Slot |
| Fragrance Capacity | 20ml |
| Accessory | Music machine / essential oil (Optional) / Incense Bottle / instructions / Charging line |