| Marka Adı: | MGSCENT |
| Model Numarası: | AM01 |
| Adedi: | 1 adet |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | 100 adet/gün |
| Hoparlörler | Çift 4Ω, 2W Yüksek Sadakat |
|---|---|
| Batarya | 3000mAh Lityum |
| Boyut (cm) | 18 * 8.5 * 16.6 |
| Malzemeler | Siyah Sandal Ağacı ve Afrika Maun |
| Depolama | TF Kart Yuvası |
| Koku Kapasitesi | 20ml |
| Aksesuar | Müzik makinesi / uçucu yağ (Opsiyonel) / Tütsü Şişesi / talimatlar / Şarj kablosu |