| ブランド名: | MGSCENT |
| モデル番号: | AM01 |
| MOQ: | 1個 |
| 支払条件: | T/T、ウェスタンユニオン |
| 供給能力: | 100個/日 |
| Speakers | Dual 4Ω, 2W High-Fidelity |
|---|---|
| Battery | 3000mAh Lithium |
| Size (cm) | 18 * 8.5 * 16.6 |
| Materials | Black Sandalwood & African Mahogany |
| Storage | TF Card Slot |
| Fragrance Capacity | 20ml |
| Accessory | Music machine / essential oil (Optional) / Incense Bottle / instructions / Charging line |