| Merknaam: | MGSCENT |
| Modelnummer: | AM01 |
| MOQ: | 1 stks |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, Western Union |
| Toeleveringsvermogen: | 100 stks/dag |
| Luidsprekers | Dual 4Ω, 2W High-Fidelity |
|---|---|
| Batterij | 3000mAh Lithium |
| Afmetingen (cm) | 18 * 8.5 * 16.6 |
| Materialen | Zwart Sandelhout & Afrikaans Mahoniehout |
| Opslag | TF Kaartsleuf |
| Geurcapaciteit | 20ml |
| Accessoires | Muziekapparaat / etherische olie (Optioneel) / Wierookfles / instructies / Oplaadkabel |