| Ονομασία μάρκας: | MGSCENT |
| Αριθμός μοντέλου: | ΑΜ01 |
| MOQ: | 1 τεμ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 100 τμχ/ημέρα |
| Ομιλητές | Δύο 4Ω, 2W υψηλής πιστότητας |
|---|---|
| Η μπαταρία. | 3000mAh Λιθίου |
| Μέγεθος (cm) | 18 * 8,5 * 16.6 |
| Υλικά | Μαύρο Σανταλόξυλο & Αφρικανικό Μαχόνι |
| Αποθήκευση | Σλοτ κάρτας TF |
| Δυνατότητα αρωματισμού | 20 ml |
| Εφοδιαστικό. | Μηχανή μουσικής / αιθέρια έλαια (προαιρετικό) / Φιαλίδιο θυμίαμα / οδηγίες / Γραμμή φόρτισης |