| Markenbezeichnung: | MGSCENT |
| Modellnummer: | Am1 |
| MOQ: | 1Stk |
| Zahlungsbedingungen: | T/T, Western Union |
| Versorgungsfähigkeit: | 100 Stück/Tag |
| Speakers | Dual 4Ω, 2W High-Fidelity |
|---|---|
| Battery | 3000mAh Lithium |
| Size (cm) | 18 * 8.5 * 16.6 |
| Materials | Black Sandalwood & African Mahogany |
| Storage | TF Card Slot |
| Fragrance Capacity | 20ml |
| Accessory | Music machine / essential oil (Optional) / Incense Bottle / instructions / Charging line |