| Nazwa marki: | MGSCENT |
| Numer modelu: | AM01 |
| MOQ: | 1 szt |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100szt/dzień |
| Prelegenci | Dual 4Ω, 2W High-Fidelity |
|---|---|
| Akumulator | 3000 mAh Litium |
| Wielkość (cm) | 18 razy 8,5 razy 16.6 |
| Materiały | Czarne drzewo sandałowe i afrykański mahagon |
| Przechowywanie | Gniazdo do kart TF |
| Pojemność zapachowa | 20 ml |
| Akcesoria | Maszyna muzyczna / olej eteryczny (opcjonalny) / butelka kadzidła / instrukcje / linia ładowania |