| Brand Name: | MGSCENT |
| Model Number: | AM01 |
| MOQ: | 1pcs |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
| Supply Ability: | 100pcs/day |
| Speakers | Dual 4Ω, 2W High-Fidelity |
|---|---|
| Battery | 3000mAh Lithium |
| Size (cm) | 18 * 8.5 * 16.6 |
| Materials | Black Sandalwood & African Mahogany |
| Storage | TF Card Slot |
| Fragrance Capacity | 20ml |
| Accessory | Music machine / essential oil (Optional) / Incense Bottle / instructions / Charging line |