| الاسم التجاري: | MGSCENT |
| رقم الطراز: | ق 50 |
| الـ MOQ: | 1 قطعة |
| سعر: | USD 18 - 20.3 |
| شروط الدفع: | / تي تي، ويسترن يونيون |
| القدرة على التوريد: | 300 قطعة |
Master design for vehicles featuring intelligent sensing vibration wake-up technology. This automotive portable aroma diffuser provides worry-free companionship in all driving scenarios.
| Voltage | DC5V |
| Power | 1.5W |
| Noise | <14dba |
| Coverage | 100cbm |
| Oil Capacity | 15ml |
| Max Oil Consumption | 0.15ml/h |
| Color | Gray/Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
التصنيف العام
لقطة تقييم
فيما يلي توزيع جميع التصنيفاتجميع المراجعات